PACKTEAM - PEŁNĄ PARĄ DLA MAŁYCH KROKÓW

ZEBRALIŚMY JUŻ

KILOMETRÓW

PACKTEAM – PEŁNĄ PARĄ DLA MAŁYCH KROKÓW

Wyzwanie charytatywne polega na zbieraniu kilometrów poprzez aktywności: rower, bieg, spacer.

ZASADY DLA PRACOWNIKÓW PACKPROFIL:

Chęć udziału w wyzwaniu musi zostać zgłoszona do koordynatora (Tomasz Narolski, BHP).

Uczestnik raz w tygodniu (sugerujemy niedzielę, ale nie rzadziej niż raz w miesiącu) przekazuje koordynatorowi informację o pokonanych kilometrach oraz przynajmniej jedno zdjęcie potwierdzające aktywność (screen aplikacji w telefonie, zdjęcie zegarka, itp.).

Każdy uczestnik, jak i inni chętni, mogą dobrowolnie uczestniczyć w zbiórce pieniędzy, która będzie trwała przez okres wyzwania.

Darowizny można wpłacać na konto fundacji MAŁY KROK – 46 89090006 0010 0018 0005 0001  z dopiskiem: „PACKTEAM – PEŁNĄ PARĄ DLA MAŁYCH KROKÓW”.

ZASADY DLA RODZIN I PRZYJACIÓŁ, OBECNYCH I PRZYSZŁYCH😉   https://kilometryzbieramy.pl/

NAGRODY DLA UCZESTNIKÓW:

Uśmiech, jakim obdarzą Cię podopieczni fundacji Mały Krok.

Niezależnie od tego, ile kilometrów dorzucisz dla Małych Kroków, będziesz BOHATEREM!

Kondycja, bo w zdrowym ciele zdrowy duch.

Smukła sylwetka, coś dla siebie i płci przeciwnej.

Zdrowa rywalizacja, która motywuje do działania.

Dobra zabawa, integracja z rodziną i przyjaciółmi.

UWAGA: MOŻESZ STRACIĆ!!! …tylko kalorie!

DOŁĄCZ DO AKCJI

MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI TYLKO JEŚLI ZNASZ HASŁO WYZWANIA!!!

*WPISZ HASŁO DRUKOWANYMI LITERAMI

NIE MASZ JESZCZE KONTA?

ZAREJESTRUJ SIĘ

*MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI TYLKO JEŚLI ZNASZ HASŁO WYZWANIA!!!

WPISZ HASŁO DRUKOWANYMI LITERAMI