AKTYWNY SCHATTDECOR

TARNOWO PODGÓRNE

WYZWANIE TRWA W DNIACH
28-05-2024 do 31-08-2024

AKTYWNY SCHATTDECOR

ZEBRALIŚMY JUŻ

10128,90

KILOMETRÓW

CEL: Zebrać 20 000 km.

DLA KOGO?: Staś z Poznania ze względu na dysplazję oskrzelowo-płucną jest pod opieką hospicjum domowego, musi mieć kontrolowany poziom tlenu we krwi oraz potrzebuje cewnikowania co 3 godziny. Niezbędne jest też ciągłe monitorowanie wielkości komór mózgowych ze względu na wodogłowie i ewentualną potrzebę założenia systemu zastawkowego. Staś ma również niedowład nóżek z równoczesną dysplazją i zwichnięciem obu bioderek. Zbieramy na zakup leków, rehabilitację, wizyt u specjalistów, operację oraz niezbędne sprzęty medyczne.

JAK?: Wszystkie formy aktywności wymagające zaangażowania pracy mięśni. Zbierany jest każdy kilometr, który potwierdzany jest zdjęciem aplikacji, zegarka sportowego lub licznika rowerowego.

KIEDY?: Od 28.05.2024 do 31.08.2024

ZASADY:

Po zebraniu 40 000km jako Schattdecor Polska firma przekaże darowiznę na rzecz fundacji Dzięki Tobie. Ścigamy się z Głuchołazami, który zakład szybciej dołoży swoją cegiełkę (20 000km) do wspólnego celu. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej trzy najbardziej aktywne osoby zostaną nagrodzone.

Spędź sportowo czas i wlicz swoje kilometry do wspólnej puli dobra!

Szczegółowy regulamin akcji i informację o przetwarzaniu danych znajdziesz tutaj.

DOŁĄCZ DO AKCJI

MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI TYLKO JEŚLI ZNASZ HASŁO WYZWANIA!!!

*WPISZ HASŁO DRUKOWANYMI LITERAMI

NIE MASZ JESZCZE KONTA?

ZAREJESTRUJ SIĘ

*MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI TYLKO JEŚLI ZNASZ HASŁO WYZWANIA!!!

WPISZ HASŁO DRUKOWANYMI LITERAMI