AKTYWNY SCHATTDECOR

ZEBRALIŚMY JUŻ

KILOMETRÓW

CEL: Zebrać 20 000 km.

DLA KOGO?: Kacperek z Opola, który od urodzenia choruje na nieuleczalną genetyczną chorobę, wrodzoną łamliwość kości, zwaną potocznie „porcelanowym dzieckiem”. Wspieramy zakup wózka inwalidzkiego i rehabilitację.

JAK?:Wszystkie formy aktywności wymagające zaangażowania pracy mięśni.  Zbierany jest każdy kilometr, który potwierdzany jest zdjęciem aplikacji, zegarka sportowego lub licznika rowerowego.

KIEDY?: Od 28.05.2024 do 31.08.2024

ZASADY:

Po zebraniu 40 000km jako Schattdecor Polska firma przekaże darowiznę na rzecz fundacji Dzięki Tobie. Ścigamy się z Tarnowem Podgórnym, który zakład szybciej dołoży swoją cegiełkę (20 000km) do wspólnego celu. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej trzy najbardziej aktywne osoby zostaną nagrodzone.

Spędź sportowo czas i wlicz swoje kilometry do wspólnej puli dobra!

Szczegółowy regulamin akcji i informację o przetwarzaniu danych znajdziesz tutaj.

DOŁĄCZ DO AKCJI

MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI TYLKO JEŚLI ZNASZ HASŁO WYZWANIA!!!

*WPISZ HASŁO DRUKOWANYMI LITERAMI

NIE MASZ JESZCZE KONTA?

ZAREJESTRUJ SIĘ

*MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI TYLKO JEŚLI ZNASZ HASŁO WYZWANIA!!!

WPISZ HASŁO DRUKOWANYMI LITERAMI